Motor Blanických rytířů

Ahoj Lidi,
dovolte abych se představil,
jsem QR (Qaker), motor Blanických rytířů. Tahle fialová vláda nás vzbudila, tělo ani koně nemám, jsem duší a duchem rytíř, dýcháním si mě vkládáš do života,  hledám pro svou starou „duši“ tělo a hlavu = člověka s rozumem.
Jsi to ty?
…tak čti pozorně, máme svůj KOD/EX, o darebáky nestojíme. 
Plechovou placku  
„ducha Blanických rytířů“. můžeš nosit veřejně, nebo jí mít jí v kapse. Když potkáš dalšího s plackou, nadechněte se společně – a prstem na pusu „pšt“ si potvrdíte, ….že víte
Máme  5 větiček, které udržují člověka i svět v pořádku. Pozorně si je přečti a DOBŘE SI ROZMYSLI, jestli ti můj QR kód patří, ….jestli aspoň jedna věta kodexu blanického rytíře pro tebe platí. 

Cíle a vlastnosti Blanického rytíře: (nebo též bla-bla rytíře)
  1. Po zralé úvaze se rozhodne pro pozitivní přístup k životu a k lidem.
  2. Uvědomuje si včas, kdy jeho svobodná vůle překáží svobodné vůli jiného.
  3. Podle svých možností dává občas svým bližním něco svého zadarmo.
  4. Je ozbrojen pouze slovy a láskou, dokáže slovy obhájit své činy.
  5. Je schopen rozpoznat, kdy nemá a kdy má mlčet.

1 Cíl i cesta jsou připravené, stačí vytisknout a věnovat dalšímu „ten papír“, který změní k lepšímu  „káru obytnou“, naší planetu, poničenou hloupými lidmi.

2 – „ten papír“ je o tichém hlasu, který změní svět je o nás, o síle mlčící většiny. Známe  symbol pro „pšt“, „šuškandu“ umíme taky – a včera začala veřejná národní hra ve stylu „největšího Čecha Járy Cimrmana“, vybírá ale lidi JINAK, spravedlivě a průkazně v trojici oddělitelných šablon s osobním kódem voliče.  – ve spravedlivém volebním systému, který jsme předali do jedné z českých firmiček. 
V něm vůl volí sebe = a) (Poukázka), b) správce voleb platí (evidence=investice hlasu) c) kandidáti/strany berou (doklad pro účetní kontrolu a peníze). Na zadní straně Třídílného Volebního Listu (TVL) je návod, který tuto formu voleb s benefitem i pro voliče směruje ze státních voleb i do
společenských organizací, firem a  spolků. Takové volby potřebujeme a spustíme.

3 – NEmusíš na další  QakeRy  reagovat vůbec, když máš zrovna TEĎ jiné starosti...  Ale i nepatrný úsměv, nebo mrknutí okem posílí duši i tělo každého QakeRa nadýchaného cílem těch ospalých rytířů z hory Blaník 😀  

4 – KOD/EX = duch Blanických rytířůpotřebuje pro světovou VÁLKU SLOV  rozumné a schopné lidi, lháře si najde sám, KOD/EX není motorem pro každého…. bohužel…

5 – Proto si O5 rozmysli, JESTLI – jakým gestem, nebo mimikou – BUDEŠ REAGOVAT, když (Qkód v barvách naší vlajky) uvidíš na jiném člověku….. 

6 – i Dveře do domů i Dveře do světa – téhle káry obytné (planety) mají stejnou internetovou adresu (karao.cz). Tam najdeš volební šablonu i list i s návodem. Vytisknout a předat dalšímu – to je už o osobní odvaze novodobého rytíře, který zná sílu i váhu slov.
Válku slov vyhrajeme,
protože všichni časem zjistí, že existuje způsob, jak sledovat a zajistit cestu svého volebního hlasu průkazně a zároveň anonymně. 

7 – Volební systém  (na jiném QR kódu) můžete nosit viditelně – anebo v kapse,  můžete doma volební list vytisknout a věnovat ho někomu dalšímu –  nebo QR kód nabídnout k ofocení mobilem. 

8 – Hejno se houfuje na hradě – ale v Dolních Kounicích. 
https://www.hradnispolek.cz/nzo/?fbclid=IwAR1BH1MKgvfkNzA2CFM8l-OM6tvxFagGg2-M-jHWPDMAU4LlO-5BNv1Uj6E  – vše další je už na každém z nás 
…proměna bájných blanických rytířů na QakeRy, živé nosiče změn – je nabídka, která se neodmítá….