Některé realizované zakázky:

Datum                         Dodavatel                                           místo určení
 
12.10. 2001                Zemědělské družstvo Zalužany             mléčnice
18.10. 2001                Vodovody a kanalizace Hr. Králové    čistírna odpad.vod
01.07. 2002                mlékárna EHRMANN Stříbro             soc. zázemí, provoz
26.07. 2002                Stavounie, s.r.o.                                  mlékárna Hodonín
15.08. 2002                INMAS, s.r.o.                                    jatka, řeznictví (leckde)
12.11. 2002                jatka Tismice                                       provoz
11.12. 2002                Konstantinovy Lázně                           sprchy
18.12. 2002                PKS INPOS, a.s.                               Pribina Přibyslav
05.02. 2003                Povltavské mlékárny Sedlčany             provoz
07.02. 2003                TPK, s.r.o.                                         mlékárna Hodonín
19.02. 2003                Envigest, s.r.o.                                     bazén Bystřice p.Peršt.
14.03. 2003                Envigest, s.r.o.                                     pekárna Žďár n. Sázavou
10.07. 2003                farma Nedvězí                                     mléčnice, provoz
19.08. 2003                PKS INPOS, a.s.                               tavírna sýrů Přibyslav
22.10. 2003                TORO. VM, a.s.                                 řeznictví Vysoké Mýto
30.10. 2003                Zalstav, s.r.o.                                      mlékárna Polička
14.11. 2003                Agrospol Malý Bor                             mléčnice
15.11. 2003                Stavební podnik Klatovy                     mlékárna Nýrsko
19.01 2004                VLAMA, s.r.o.                                  jatka Vlašim
20.01. 2004                PKS INPOS, a.s.                               soc. záz. Pribina Přibislav
24.01. 2004                INMAS, s.r.o.                                    jatka Ráša, s.r.o., Mimoň
07.02. 2005                Montpur, s.r.o                                     provoz Újezd u Úničova
12.05. 2005                Zemědělské družstvo vlastníků             řeznictví
17.05. 2005                Jiří Vinter, stavební firma                      bazén Zlín
25.05. 2005                Zemědělská spol. Kosova Hora           jatka Sedlčany
01.06. 2005                Hrabák Stanislav                                 masna Teplice
02.06. 2005                ECC, a.s.                                            čistírna odpadních vod
14.06. 2005                Anytrade Construct, s.r.o                    bazén Kutná Hora
28.06.2005                 Městská sportoviště Skuteč                 bazén Skuteč
16.08. 2005                Pozemní stavitelství Zlín, a.s.                bazén Zlín 2
01.01. 2006                ZD Trhový Štěpánov                           mléčnice
30.01. 2006                ZD Čechtice                                        mléčnice
12.04. 2006                Envigest, s.r.o                                      masna Žďár nad Sázavou
16.05. 2006                ZDV Úničov                                       provoz kravína
14.06. 2006                Sládek group, a.s.                               pekárna Benešov
05.09. 2006                Povltavské mlékárny Sedlčany             sýrárna
02.11. 2006                Léčebné Lázně Jáchymov                    lázně
03.11. 2006                JP, a.s. Šumperk                                 kravín Zaloňov u Jaroměře
27.11. 2006                SOK, stavební společnost                   potrav. provoz Dubinka